Szukana fraza:

Miejscowość

Cena            od do

Logowanie

Hasło:
transtoke.co.uk
lingutransla.com
polskiestrefy.com
e-ogloszenia.co.uk
ofertowiec.co.uk
Wyspy.co.uk
madeinpoland24.co.uk
tablica24.co.uk
polonialeicester.pl
mypolonia.co.uk
MKeynes.org
Auto Polisa
Merkuriusz Polonijny
tlumaczenia.jpg
Polonia w UK
polskiportal.jpg

Newsletter

Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Polecamy

Polecamy

Polskie Centrum Powypadkowe

Ogłoszenie zamieszczone dnia 11-02-2015 w kategorii OFERTY PRACY / dam pracę
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie

MURARZ - PRACA W WIELKIEJ BRYTANII
Dla naszego zagranicznego Klienta pilnie poszukujemy doświadczonych osób do pracy na stanowisku:

Murarz - praca w Wielkiej Brytanii

Miejsce pracy: Wielka Brytania
Nr Referencyjny: MUR/UK/Jobs.pl

Zadania:

• Prace budowlane przy użyciu maszyn i materiałów murarskich
• Wznoszenie ścian, układanie elewacji, przygotowywanie zapraw murarskich
• Dokonywanie pomiarów za pomocą poziomicy

Wymagania:

• Udokumentowane doświadczenie (min 4-5lat) w pracy na stanowisku murarza
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w Wielkiej Brytanii
• Znajomość języka angielskiego
• Dokładność, szybkość, rzetelność i samodzielność
• Chęć podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

• Pracę w Wielkiej Brytanii - kontrakt z pracodawcą brytyjskim podpisywany przed wyjazdem z Polski
• Atrakcyjne wynagrodzenie - płatne co tydzień oraz premie
• Zakwaterowanie blisko miejsca pracy
• Duża liczba godzin pracy - ponad 50h/tygodniowo
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem - umowa, kontrakt, kupno biletu

Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule emaila "MUR/UK" na adres
anglia@jobs.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Dane :

Miasto: Manchester

Tagi ogłoszenia: murarz wielka brytania UK
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 579 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

ogloszenia uk ogloszenia Anglia polskie ogloszenia uk polskie ogloszenia Anglia ogloszenia Londyn ogloszenia luton ogloszenia Bristol ogloszenia Southampton ogloszenia Sheffield ogloszenia Liverpool ogloszenia Manchester ogloszenia Birmingham ogloszenia Bournemouth ogloszenia Leeds ogloszenia Exeter ogloszenia Brighton ogloszenia Portsmouth ogloszenia Northampton ogloszenia Peterborough darmowe ogloszenia uk darmowe ogloszenia Anglia ogloszenia polonijne Anglia bezplatne ogloszenia w uk serwis polonijny Anglia serwis polonijny w Anglii