Szukana fraza:

Miejscowość     

Cena            od do   

Logowanie

Login:
Hasło:
transtoke.co.uk
lingutransla.com
polskiestrefy.com
e-ogloszenia.co.uk
ofertowiec.co.uk
Wyspy.co.uk
madeinpoland24.co.uk
tablica24.co.uk
polonialeicester.pl
mypolonia.co.uk
MKeynes.org
Auto Polisa
Merkuriusz Polonijny
tlumaczenia.jpg
Polonia w UK
polskiportal.jpg

Newsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Polecamy

Polecamy
Polskie Centrum PowypadkoweOgłoszenie zamieszczone dnia 05-11-2015 w kategorii FIRMY USŁUGI / oferuję usługi
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie


Zgłoś nadużycie
PUSTE TONERY I TUSZE Z DRUKAREK
Cena: 1,00 £
Zgodnie z Ustawą o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami, każdy właściciel podmiotu, który wytwarza swoją działalnością powstawanie odpadów, zobligowany jest do zapobiegania powstawania ich, ograniczania ich ilości, umożliwiania odzysku zgodnego z zasadami ochrony środowiska oraz zapewnienia unieszkodliwienia w wypadku, kiedy nie ma możliwości poddania ich odzyskowi. Zgodnie z tak ujętym rozporządzeniem, firma zdecydowała wyjść naprzeciwko potrzebom klientów, dlatego dysponują zezwoleniem na odbiór i transport odpadów, jakie pojawiają się w momencie eksploatowania kopiarek oraz pozostałych sprzętów drukujących. Przede wszystkim zajmują się utylizacją materiałów eksploatacyjnych, takich jak np. m.in., puste tusze, za które klienci dostają gotówkę na miejscu. Sprawne tusze czy tonery, można także przesłać do nich pocztą, wówczas zapłatę realizują za pomocą przelewu w ciągu 24h.
www.ekoswiat.eu
Firma głównie stawia na ekologiczne rozwiązania. Modele, których nie nadają się do regeneracji, trafiają do specjalistycznych firm, zajmujących się szeroko pojętym recyklingiem, z racji czego są w stanie wydobyć z nich przydatne jeszcze materiały. Totalnej utylizacji poddawane są jedynie te modele, jakie są szkodliwe dla środowiska. Współpraca z nimi, to przede wszystkim pewność, że oddane przez nas zużyte tonery i tusze zostaną potraktowane w ekologiczny sposób, zgodnie z obowiązującym prawem. Środowisko naturalne, traktują z całym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Zdają sobie sprawę z tego, jak istotne są w dzisiejszych czasach ekologiczne działania, które nie pozwalają na to, aby nasze środowisko ulegało coraz większej dewastacji. Powierzając nam zużyte przez siebie produkty, Wszyscy możemy na tym nie tylko zyskać pieniężnie, ale dodatkowo cieszyć się świadomością dobrze podjętej decyzji, która jest obowiązkiem wobec całej planety.


Dane :

Felek Kopek
Strona www: http://ekoswiat.eu
Telefon: 618538885
Miasto: Poznań
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 14146 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

ogloszenia uk ogloszenia Anglia polskie ogloszenia uk polskie ogloszenia Anglia ogloszenia Londyn ogloszenia luton ogloszenia Bristol ogloszenia Southampton ogloszenia Sheffield ogloszenia Liverpool ogloszenia Manchester ogloszenia Birmingham ogloszenia Bournemouth ogloszenia Leeds ogloszenia Exeter ogloszenia Brighton ogloszenia Portsmouth ogloszenia Northampton ogloszenia Peterborough darmowe ogloszenia uk darmowe ogloszenia Anglia ogloszenia polonijne Anglia bezplatne ogloszenia w uk serwis polonijny Anglia serwis polonijny w Anglii