Szukana fraza:

Miejscowość

Cena            od do

Logowanie

Hasło:
transtoke.co.uk
lingutransla.com
polskiestrefy.com
e-ogloszenia.co.uk
ofertowiec.co.uk
Wyspy.co.uk
madeinpoland24.co.uk
tablica24.co.uk
polonialeicester.pl
mypolonia.co.uk
MKeynes.org
Auto Polisa
Merkuriusz Polonijny
tlumaczenia.jpg
Polonia w UK
polskiportal.jpg

Newsletter

Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Polecamy

Polecamy

Polskie Centrum Powypadkowe

Ogłoszenie zamieszczone dnia 13-11-2012 w kategorii OFERTY PRACY / praca w hotelu
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie

PRACA NA ŚWIĘTACH W OŚRODKACH BUTLINS – CHRISTMAS

Praca na świętach w ośrodkach Butlins – Christmas Team.
Lokalizacja: Minehead, Wielka Brytania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę.
Wynagrodzenie:
stawka 6,19 GBP brutto/godz. (dla osób powyżej 21 roku życia), stawka 4,98 GBP/godz. brutto dla osób poniżej 21 roku życia
bonus 100 GBP – wypłacany na koniec kontraktu przy 100% obecności i braku spóźnień do pracy

Opis stanowiska: Praca w ośrodku wypoczynkowym Butlins w okresie świątecznym od 08.12.2012 do 02.01.2013. Dostępne stanowiska:
Accommodation - praca przy przygotowywaniu pokoi dla gości (housekeeping).
Environmental services - sprzątanie, utrzymywanie ośrodka w czystości.
Spotkanie rekrutacyjne z brytyjskim pracodawcą odbędzie się 30 listopada 2012 w Szczecinie.
To doskonała oferta dla studentów i nie tylko - mamy do zaproponowania 40 miejsc pracy! Możesz wyjechać wspólnie ze znajomymi i ciekawie spędzić czas świąteczny, a przy okazji zarobić i zdobyć nowe doświadczenie.
Więcej informacji na temat pracy w ośrodkach Butlins znajdziecie Państwo na stronie: hotele.lsj.pl
Pracodawca zapewnia:
pełny wymiar czasu pracy
zakwaterowanie na terenie ośrodka (brak konieczności dojazdów do pracy) koszt maksymalnie 35 funtów /tygodniowo
Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- gotowość do wyjazdu już od 8 grudnia 2011( powrót do Polski 02.01.2013)
- nie musisz mieć doświadczenia
Znajomość Języka:

Dobra znajomość j. angielskiego.

Wymagane Dokumenty:

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU NALEŻY:

1. Zapoznać się z informacjami na temat ośrodków, na stronie : hotele.lsj.pl
2. Zarejestrować się w naszym systemie
3. Wypełnić formularz i załączyć w nim potrzebne dokumenty
4. Zadzwonić i osobiście zapisać się na interview z pracodawcą
Tel: 91 814 52 56, 91 813 09 06 od poniedziałku do piątku w godzinach 10 -17

UWAGA:W spotkaniu rekrutacyjnym mogą wziąć udział tylko te osoby, które zarejestrują się na naszej stronie i osobiście zadzwonią, by zapisać się na interview.
REJESTRACJA W SYSTEMIE:
1. Wejdź na stronę hotele.lsj.pl
2. Kliknij na odnośnik „rejestracja w systemie” i załóż konto.
3. Odbierz e-maila aktywacyjnego i dokonaj aktywacji konta, jeżeli go nie dostaniesz - sprawdź swoją skrzynkę spam.
4. Gdy konto jest już aktywne zaloguj się i załóż swój formularz w dziale "Gastronomia/Hotelarstwo"
wybierając formularz o nazwie "OŚRODKI WYPOCZYNKOWE BUTLINS /HOTELE WARNER, WIELKA BRYTANIA"
Uwaga: W razie problemu z rejestracją prosimy o kontakt telefoniczny.
LSJ AGENCJA PRACY
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
licencja 4440

Dane :

Miasto: UK
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1304 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

ogloszenia uk ogloszenia Anglia polskie ogloszenia uk polskie ogloszenia Anglia ogloszenia Londyn ogloszenia luton ogloszenia Bristol ogloszenia Southampton ogloszenia Sheffield ogloszenia Liverpool ogloszenia Manchester ogloszenia Birmingham ogloszenia Bournemouth ogloszenia Leeds ogloszenia Exeter ogloszenia Brighton ogloszenia Portsmouth ogloszenia Northampton ogloszenia Peterborough darmowe ogloszenia uk darmowe ogloszenia Anglia ogloszenia polonijne Anglia bezplatne ogloszenia w uk serwis polonijny Anglia serwis polonijny w Anglii