Szukana fraza:

Miejscowość     

Cena            od do   

Logowanie

Login:
Hasło:
transtoke.co.uk
lingutransla.com
polskiestrefy.com
e-ogloszenia.co.uk
ofertowiec.co.uk
Wyspy.co.uk
madeinpoland24.co.uk
tablica24.co.uk
polonialeicester.pl
mypolonia.co.uk
MKeynes.org
Auto Polisa
Merkuriusz Polonijny
tlumaczenia.jpg
Polonia w UK
polskiportal.jpg

Newsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Polecamy

Polecamy
Polskie Centrum PowypadkoweOgłoszenie zamieszczone dnia 21-10-2017 w kategorii FIRMY USŁUGI / oferuję usługi
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie


Zgłoś nadużycie
PSYCHOTERAPIA W JĘZYKU POLSKIM BOURNEMOUTH
Cena: 35,00 £
PSYHOTERAPIA W JEZYKU POLSKIM dla Polakow z Dorset.

Profesjonalna pomoc psychologiczna dla Polaków z okolic Bournemouth, Poole, Christchurch i Dorchester.

Jestem doświadczoną i wykwalifikowaną w Wielkiej Brytanii psychoterapeutką. Oferuję skuteczną pomoc w nerwicach, depresji, uzaleznieniach, wahaniach nastroju, niskiej pewnosci siebie, problemach w związku, atakach paniki, OCD, stresie, problemach w pracy oraz wielu innych trudnosciach natury psychologicznej.

Pacjentów przyjmuję w dwóch gabinetach: na Boscombe i na Kinson. Oferuję niezobowiazujacą i darmową wstępną konsultację lub próbna sesję o obnizonej cenie.

Swoją pracę z klientami opiera na teorii Gestalt zintegrowanej z Terapią Kognitywno Behawioralną (CBT) podejściem Rogerianskim, Analizą Transakcyjną i NLP. „Łączenie tych kilku podejść w teorii czyni mnie terapeutką humanistyczną integratywną. Jednak to nie naukowe teorie ani wielkie słowa są kluczem mojego sukcesu w pracy z klientami. Moja wieloletnia praktyka potwierdza, że tym, co faktycznie przyczynia się do polepszenia samopoczucia moich klientów, jest doświadczenie bezpiecznej przestrzeni, w której klient uczy się relacji, czuje się zrozumiany, akceptowany i dostaje wsparcie, aby poznać samego siebie, stać się szczerym z sobą samym i dokonać wyboru tego, kim chce zostać.

Jak każda profesjonalna terapeutka, dla której bezpieczeństwo i jakość oferowanej usługi jest głównym priorytetem, pracuję pod superwizją. Jako członkini British Association of Counsellors and Psychotherapists swoją pracę opieram na kodzie etycznym tej organizacji.”

Zapraszam na moja stronę: http://turnstones.uk.com/Polska-Psychoterapeutka-Bournemouth/

Polub mnie na Fb: https://www.facebook.com/PsychoterapiaBournemouth/


Dane :

Mgr Katarzyna Trybala
Strona www: http://turnstones.uk.com/Polska-Psychoterapeutka-Bournemouth/
Telefon: 07828564139
Miasto: Bournemouth
Ulica: Studio 888, 888 Christchurch Road, BH7 6DJ


Tagi ogłoszenia: Psychoterapia w jezyku polskim Polska Psychoterapeutka w UK Polski Psychoterapeuta w Bournemouth Psychoterapia Bournemouth psycholog w Bournemouth polski psycholog w Dorset pomoc psychologiczna w Bournemouth zaufana terapeutka w UK godna zaufania terapeutka w Dorset
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 242 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

ogloszenia uk ogloszenia Anglia polskie ogloszenia uk polskie ogloszenia Anglia ogloszenia Londyn ogloszenia luton ogloszenia Bristol ogloszenia Southampton ogloszenia Sheffield ogloszenia Liverpool ogloszenia Manchester ogloszenia Birmingham ogloszenia Bournemouth ogloszenia Leeds ogloszenia Exeter ogloszenia Brighton ogloszenia Portsmouth ogloszenia Northampton ogloszenia Peterborough darmowe ogloszenia uk darmowe ogloszenia Anglia ogloszenia polonijne Anglia bezplatne ogloszenia w uk serwis polonijny Anglia serwis polonijny w Anglii