Szukana fraza:

Miejscowość     

Cena            od do   

Logowanie

Login:
Hasło:
transtoke.co.uk
lingutransla.com
polskiestrefy.com
e-ogloszenia.co.uk
ofertowiec.co.uk
Wyspy.co.uk
madeinpoland24.co.uk
tablica24.co.uk
polonialeicester.pl
mypolonia.co.uk
MKeynes.org
Auto Polisa
Merkuriusz Polonijny
tlumaczenia.jpg
Polonia w UK
polskiportal.jpg

Newsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Polecamy

Polecamy
Polskie Centrum PowypadkoweOgłoszenie zamieszczone dnia 06-10-2015 w kategorii SPRZEDAM KUPIE / RTV AGD elektronika
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie


Zgłoś nadużycie
TONERY I TUSZE DO DRUKAREK, ARTYKUŁY BIUROWE
HP – kolos który zna cały świat, jej założycielami było dwóch absolwentów uniwersytetu Stanford. Ciężko w to dziś uwierzyć, ale początek firmy miał miejsce w garażu jednego z nich, miało to miejsce w Palo Alto w Kalifornii. Pierwszym produktem, od którego zaczęła się ta historia był oscylator dźwiękowy. Na rynku istniały już podobne towary jednak w tym egzemplarzu (model 200A) zastosowano żarówki jako rezystora. Przez co cena za ich produkt wynosiła ok 46 dolary za sztukę, gdzie średnia cena konkurencji wynosiła ok 202 dolary. Firma pozyskała pierwszego klienta, był nim Walt Disney, który zakupił na testy 8 sztuk.
Na początku firma projektowała głownie przyrządy elektroniczne, specjalizacją był sprzęt z najwyższej półki w dziedzinie pomiarowej. Z taśm produkcyjnych zjeżdżały takie produkty jak: woltomierze, oscyloskopy, analizatory widma itp. Firma HP opracowała wiele nowatorskich rozwiązań, na które przyznano im patenty. Przedsiębiorstwo bardzo dobrze funkcjonowało, co chwile otwierano nowe osobne zakłady produkujące. wytwarzano między innymi ekwipunek elektroniczny medyczny w tym kardiomonitory, elektrokardiografy i inne pokrewne urządzenia, przyrząd pomiarowy i analityczny czyli spektrometry gazowe, cieczowe i masowe. bez wątpienia własny sukces zawdzięczają dobrej sieci marketingowej, dzięki której nabywcami ich sprzętu były największe firmy takie jak NASA czy DARPA.
Jednym z największych sukcesów jest uznanie przez magazyn Wired firmę HP za twórcę pierwszego komputera na świecie. Wydarzenie to było w 1968 roku, co prawda maszyna ta przypominała bardziej kalkulator niż komputer, niemniej jednak dokonanie zostało zapamiętane do dzisiaj.


Dane :

Łukasz
Strona www: www.igalo.pl
Miasto: Poznań
Ulica: Obornicka 229


Tagi ogłoszenia: tonery tusze HP Samsung
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 5249 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

ogloszenia uk ogloszenia Anglia polskie ogloszenia uk polskie ogloszenia Anglia ogloszenia Londyn ogloszenia luton ogloszenia Bristol ogloszenia Southampton ogloszenia Sheffield ogloszenia Liverpool ogloszenia Manchester ogloszenia Birmingham ogloszenia Bournemouth ogloszenia Leeds ogloszenia Exeter ogloszenia Brighton ogloszenia Portsmouth ogloszenia Northampton ogloszenia Peterborough darmowe ogloszenia uk darmowe ogloszenia Anglia ogloszenia polonijne Anglia bezplatne ogloszenia w uk serwis polonijny Anglia serwis polonijny w Anglii