Szukana fraza:

Miejscowość     

Cena            od do   

Logowanie

Login:
Hasło:
transtoke.co.uk
lingutransla.com
polskiestrefy.com
e-ogloszenia.co.uk
ofertowiec.co.uk
Wyspy.co.uk
madeinpoland24.co.uk
tablica24.co.uk
polonialeicester.pl
mypolonia.co.uk
MKeynes.org
Auto Polisa
Merkuriusz Polonijny
tlumaczenia.jpg
Polonia w UK
polskiportal.jpg

Newsletter

E-mail:
Zgadzam się z regulaminem
oraz z polityką prywatności
Bądź na bierząco, zapisz się na newsletter aby otrzymywać codziennie najnowsze ogłoszenia z serwisu.

Polecamy

Polecamy
Polskie Centrum PowypadkoweOgłoszenie zamieszczone dnia 01-12-2011 w kategorii FIRMY USŁUGI / oferuję usługi
Wyróżnij ogłoszenie Obserwuj to ogłoszenie


Zgłoś nadużycie
YOUR WAY - ASTROLOG WSKAŻE CI DROGĘ - WWW.ANTOMAWI
ASTROLOGIA - Horoskop Urodzeniowy, oparty na danych indywidualnych: data, godzina i miejsce urodzenia, portret astropsychologiczny uwzględniający talenty, słabości, niebezpieczeństwa i możliwości człowieka. Jest to swoista mapa psychiki człowieka, jego losu, pułapek i szans. Pokazuje obszary, nad którymi należy pracować, gdzie szukać pocieszenia, a gdzie wyzwań, skąd czyhają wrogowie, a gdzie można znaleźć przyjaciół. Jest to “ojciec”, albo, jak kto woli “matka” wszystkich innych horoskopów, które są jedynie jego pochodnymi. Pozwala dowiedzieć się, dlaczego w pewnych sytuacjach postępujemy tak, a nie inaczej; jakie zachowania determinują niepożądane skutki zewnętrzne, a co powinniśmy robić, aby żyło nam się łatwiej i przyjemniej, w zgodzie ze sobą.
Horoskop Miejsca (Relokacyjny) dotyczy nowego, lub planowanego miejsca zamieszkania, wyjazdu rekreacyjnego, służbowego, lub innego. Czy warto się w dane miejsce przeprowadzić, wyjechać na wczasy, czy szukać szans biznesowych?
Horoskop Porównawczy (Miłosny, Partnerski, Synastryczny), oparty na danych indywidualnych dwóch osób, pokazuje istniejące między nimi relacje i zależności, doskonały dla narzeczonych, ale również wszelkiego rodzaju innych układów ludzkich. Wskazuje wartości wspólne obojga zainteresowanych, jak również obszary, nad których zbliżeniem muszą pracować. Pokazuje też jak dążyć do osiągnięcia harmonii, bo rzadko nie jest to w ogóle możliwe.
Horoskop Przyszłości (Predykcyjny) oparty na tych samych danych indywidualnych człowieka, odnosi się do szans i zagrożeń czekających go w najbliższej przyszłości.


Dane :

Anna
Strona www: www.antomawi.pl
Skype: Tryb SkypeMe! antomawi
Miasto: Tadley


Tagi ogłoszenia: Horoskop horoskop urodzeniowy horoskop miłosny horoskop przyszłości polski astrolog w UK
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 930 razyWyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy teraz ! - skorzystaj z poniższego formularza:

E-mail:
Treść wiadomości:
Wpisz kod z obrazka.

ogloszenia uk ogloszenia Anglia polskie ogloszenia uk polskie ogloszenia Anglia ogloszenia Londyn ogloszenia luton ogloszenia Bristol ogloszenia Southampton ogloszenia Sheffield ogloszenia Liverpool ogloszenia Manchester ogloszenia Birmingham ogloszenia Bournemouth ogloszenia Leeds ogloszenia Exeter ogloszenia Brighton ogloszenia Portsmouth ogloszenia Northampton ogloszenia Peterborough darmowe ogloszenia uk darmowe ogloszenia Anglia ogloszenia polonijne Anglia bezplatne ogloszenia w uk serwis polonijny Anglia serwis polonijny w Anglii